logo

Praktykant/praktykantka w Fundacji Razem

Stanowisko:

Praktykant/praktykantka w Fundacji Razem

Organizacja:

Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM

Miejscowość:

Warszawa

O praktykach

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM zaprasza na bezpłatne praktyki społecznie użyteczne, skierowane do osób studiujących wszystkie kierunki w Warszawie, w tym psychologię, marketing, zarządzanie i pedagogikę. Dzięki tej różnorodności mamy ambicję stworzyć innowacyjny program społeczny, który zrealizujesz z innymi praktykantami pod okiem doświadczonych pracowników fundacji.

Cel praktyk

Celem programu jest zapewnienie wyjątkowej możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w sektorze pozarządowym, umożliwiając nie tylko rozwój zawodowy, ale także realny wkład w pomoc społeczną. Praktyki stanowią doskonałą okazję do poznania środowiska pozarządowego od środka, zdobycia umiejętności administracyjnych, organizacyjnych oraz pracy bezpośrednio z podopiecznymi fundacji.

Co oferujemy

  • możliwość pracy nad nowatorskim programem społecznym
  • wsparcie i nadzór ze strony doświadczonego pracownika fundacji
  • dywersyfikację doświadczeń: od pracy z podopiecznymi przez zadania administracyjne po działania organizacyjne
  • wymiar praktyk to 70 godzin, zapewniających kompleksowe zrozumienie funkcjonowania organizacji pozarządowych
  • elastyczny harmonogram praktyk, dopasowany do Twoich potrzeb.

Dla kogo?

Praktyki są skierowane do osób studiujących w Warszawie, zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w pracy społecznej, marketingu, zarządzaniu lub pedagogice. Zachęcamy do aplikowania osoby z otwartością na nowe doświadczenia i chęcią przyczynienia się do dobra wspólnego.

Informacja dla osób z niepełnosprawnościami

Prosimy o kontakt, żeby ustalić szczegóły.

Zgłoś się na tę praktykę

Jeśli jesteś zainteresowany/-a udziałem w praktykach, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres e-mail: staz.razem1@gmail.com. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Praktyki Społecznie Użyteczne”.

Skip to content