logo

Asystent/asystentka koordynatora projektu w Fundacji Zwalcz Nudę

Stanowisko:

Asystent/asystentka koordynatora projektu

Organizacja:

Fundacja Zwalcz Nudę

Miejscowość:

Warszawa

O praktykach

Na praktykach będziesz bezpośrednio współpracować z koordynatorką projektów Narodowy Dzień Sportu oraz Warszawskie Dni Rodzinne – największych tego typu wydarzeń w stolicy.

Zapraszamy także do współpracy przy projektach edukacyjnych Akademia Elfów Świętego Mikołaja czy Widzę – Reaguję – Zmieniam. Jeżeli interesujesz się ekologią, a media społecznościowe (szczególnie TikToka) masz w małym paluszku – zachęcamy Cię do włączenia się w nasz zupełnie nowy projekt Brygada Porządkowa.

Jeśli chcesz nawiązać nowe kontakty, poznać pracę fundacji od kuchni, dowiedzieć się, jak organizowane są największe wydarzenia rodzinne i edukacyjne – zapraszamy do współpracy.

Dowiesz się, jak wygląda planowanie działań i budżetu w NGO, oraz specyfika naszej pracy, a na koniec weźmiesz udział w pikniku i będziesz odpowiedzialny/a za jeden z jego elementów. Będziesz miał/a okazję sprawdzić się, jako osoba zarządzająca zespołem wolontariuszy – od nawiązania z nimi współpracy, rozdzielenia zadań, organizacji spotkań integracyjnych, po koordynację ich pracy podczas wydarzenia.

O organizacji

Fundacja Zwalcz Nudę powstała w 2013 roku, by w przystępny sposób uczyć zdrowego stylu życia, dbania o Zieloną Planetę, wspólnego przeżywania emocji, przygód i nowych doświadczeń. Jesteśmy młodym i pełnym pasji zespołem. Organizujemy warsztaty, pikniki, eventy okolicznościowe, konferencje, gry miejskie i kampanie społeczne. Działamy w obszarach edukacji, kultury, ekologii, promocji sportu i zdrowego stylu życia, czy wspierania społeczności lokalnych.

Jeśli chcesz wspólnie z nami zmieniać świat na lepszy – zapraszamy do współpracy!

Co będziesz robić?

Praktyki u nas to:

  • Nawiązanie kontaktu z placówkami sportowymi i rodzinnymi – zaproszenie ich do udziału w projekcie.
  • Obsługa strony internetowej i formularzy zgłoszeniowych.
  • Wsparcie w przygotowaniu harmonogramów warsztatów, wycieczek i wyzwań dla uczestników w projekcie Brygada Porządkowa, a także nawiązaniu współprac z innymi podmiotami przy tej inicjatywie.
  • Pomoc w organizacji gier miejskich w wybranym zakresie (praca nad scenariuszem, współpraca z wolontariuszami, nawiązywanie współprac z partnerami, współpraca z animatorami).

Czego oczekujemy od praktykantów i praktykantek?

  • Statusu studentki/studenta uczelni warszawskiej
  • Umiejętności obsługi komputera, Internetu, narzędzi MS Office
  • Komunikatywności i braku oporów do wykonywania rozmów telefonicznych
  • Chęci do nauki, kreatywności
  • Umiejętności płynnego posługiwania się językiem polskim.

Informacje na temat dostępności praktyk dla osób z niepełnosprawnościami

Dotarcie do biura Fundacji jest utrudnione dla osób poruszających się na wózkach – w środku znajdują się kręte schodki, które mogą sprawić problem osobie z trudnościami w poruszaniu się.

Zgłoś się na tę praktykę

oliwia@zwalcznude.pl

Skip to content