logo

Social Media Ninja w Fundacji Bitech

Stanowisko:

Social Media Ninja w Fundacji Bitech

Organizacja:

Fundacja Wspierania Nauki i Rozwoju Edukacji „BITECH”

Miejscowość:

Warszawa

O praktykach

Dzięki praktykom będziesz mieć możliwość wsparcia organizacji w rozwoju działań strategicznych oraz rozpoczęciu nowych projektów. Rozwiniesz także umiejętności w zakresie tworzenia treści marketingowych i PR pod okiem osoby odpowiedzialnej za komunikację.

Praktyki są bezpłatne, trwają co najmniej 70 godzin i odbywają się w Warszawie. Mamy też możliwość zorganizowania współpracy zdalnej, dzięki czemu będzie Ci łatwiej dopasować godziny praktyk do Twoich zajęć.

Czym będziesz się zajmować

  • współtworzeniem treści do kanałów mediów społecznościowych (z osobą odpowiedzialną za komunikację);
  • przygotowaniem grafik do działań w social mediach i promocji projektów organizacji;
  • nawiązywaniem relacji ambasadorskich i partnerstw social media dla organizacji.

Czego oczekujemy

  • statusu studentki/studenta uczelni warszawskich;
  • lekkiego pióra, znajomości sposobu działania i popularności treści w social mediach;
  • zainteresowania tematyką edukacyjną i technologiczną;
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w komunikacji projektów.

O organizacji

Jesteśmy niezależną Fundacją Wspierania Nauki i Rozwoju Edukacji BITECH (BITECH ThinkTank). Stawiamy na badania i dyskusje, współpracę i kompetencje, uważność i otwartość.  Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy i zrealizowaliśmy program badawczy, diagnozujący kondycję psychiczną uczestników życia akademickiego SCIENCE ZEN. Nasze obecne działania są pokłosiem wydanego w czerwcu 2022 raportu z badania, a także próbą praktycznego zastosowania rekomendacji płynących z realizacji całego programu.

Naszym celem jest poprawa dobrostanu psychicznego naukowców, a także wzrost znaczenia humanistyki i nauk społecznych w sferze publicznej. Współpracujemy międzysektorowo na rzecz budowania dialogu pomiędzy światami human & tech. W szczególności zajmują nas problemy młodych badaczy, początkujących pracowników naukowych, jak również wszystkich tych, którzy chcą wdrażać rozwiązania oparte na wiedzy w obszarze rynkowym i pozarządowym. Dlatego wychodzimy poza mury akademii także do społeczności lokalnych, aby oswajać naukę i technologię dla naszego wspólnego dobra! Humanistyczna wrażliwość jest niezbędna w tech-naukowym świecie. W związku z tym pragniemy uwrażliwiać i tworzyć mosty porozumienia między ekspertami z obszarów humanistycznych i technologicznych, aby obydwie dziedziny mogły wzajemnie korzystać z bogactwa swoich osiągnięć i poszerzać horyzonty. Nie chcemy narzekać na obecną sytuację z założonymi rękami – pora działać!

Informacja dla osób z niepełnosprawnościami

  1. Możliwość współpracy zdalnej;
  2. Biuro fundacji znajduje się w budynku z podjazdem dla wózków oraz windą.

Zgłoś się na tę praktykę

Wyślij CV oraz kilka zdań o swojej motywacji do włączenia się w nasze działania na adres: kalina@bitechthinktank.org.

Więcej informacji również pod numerem: +48 792 663 792.

Skip to content